Rabobank: "Aandeel in de Betuwe"

Fanzone

omhoog
22 fans

Laten we de schooljeugd kennis maken met onze korfbalsport? Stem dan! 
Elk jaar organiseert Rabobank West-Betuwe de campagne ‘Een aandeel in de Betuwe’. Met het opgebrachte geld, is het de bedoeling dat we bij zoveel mogelijk basisscholen in Geldermalsen, Tricht, Deil, Meteren en/of Est een korfbalpaal neer kunnen zetten. Dit jaar heeft CKV Animo zich ingeschreven met dit project: juist om zoveel mogelijk kinderen aan het sporten te krijgen.

Jij kan onze club helpen door vanaf 1 april 2019 te stemmen op ons project. Jouw stem is geld waard! Hoe meer stemmen onze club ontvangt des te hoger de bijdrage namelijk is. Om te kunnen stemmen moet je lid zijn van de Rabobank.
Als je lid bent van Rabobank West Betuwe dan krijgt je per e-mail een persoonlijke bericht om te stemmen.

Hieronder de link om op ons project te stemmen:
https://www.rabowestbetuweleden.nl/fondsen/een-aandeel-de-betuwe/deelnem...

Alvast bedankt namens het bestuur van CKV Animo